Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Şu anda hiçbir şey bitmiş değil. Daha hiçbir şeyi de başarmış değiliz. Sadece öne geçtik. Bu durum bizim üzerimizde bir rehavete yol açarsa bunun acısını hep beraber ağır bir şekilde yaşarız ve sonrasında da üzülürüz” dedi.

Admin

Pendikspor  ve Başkent Akademi FK maçlarını kazanmalarına rağmen sahadaki futboldan memnun olmadığını dile getiren Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Biz şu anda sadece 2 puan öndeyiz. Daha oynayacağımız birçok karşılaşma var. Etrafımızdaki birçok insan da sanki bu takım işi bitirmiş, şampiyon olmuş, kutlamaların nerelerde olacağını düşünmeye başlamış. Biz bazı şeyleri söylerken insanları başarıya motive etmek, yönlendirmek için bir şeyleri ortaya koyuyoruz ama demek ki yanlış anlaşılmış" dedi. 

HERKES ÇOK ÇALIŞACAK 

Sağlam, "Şu anda hiçbir şey bitmiş değil. Daha hiçbir şeyi de başarmış değiliz. Sadece öne geçtik. Bu durum bizim üzerimizde bir rehavete yol açarsa bunun acısını hep beraber ağır bir şekilde yaşarız ve sonrasında da üzülürüz. Onun için sonrasında üzülmemek ve travma yaşamamak için bizim biraz daha ayaklarımızı yere sağlam basmamız lazım. Daha gerçekçi düşünmemiz ve futbolun gerçeklerini aklımızdan çıkarmamamız gerekir. Lütfen herkes de bu doğrultuda biraz daha hareketlerine, söylemlerine ve davranışlarına dikkat etsin. Uzun zaman sonra aldığımız liderliği bırakmama adına herkes daha fazla çalışsın, daha fazla sorumluluk alsın ve daha fazla fedakarlık yapsın. İnşallah da bu süreci bu şekilde geçip, mutlu sona ulaşırız” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Davutoğlu’ndan Gül’e ‘Siyasal İslam’ tepkisi
Davutoğlu’ndan Gül’e ‘Siyasal İslam’ tepkisi
Ordu Valisi’nin İmamoğlu’na açtığı davada video skandalı!
Ordu Valisi’nin İmamoğlu’na açtığı davada video skandalı!