Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, TRT Spor muhabiri Barış Yurduseven'in haberine tepki gösterdi.

Aziz Yıldırım, TRT Spor muhabiri Barış Yurduseven'in, kendisinin transferleri Medipol Başakşehir maçının ardından yapacağını söylemesine, "TRT'yi yalan haber yapmamaya davet ediyorum" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, transferleri Medipol Başakşehir maçından sonra yapacaklarına dair iddialara, kulübün resmi sitesinden tepki gösterdi.

İşte Aziz Yıldırım'ın resmi sitede yayımlanan yazısı:

 

"AÇIKLAMA YAPTIĞIMI BELİRTMİŞ"

Bu akşam TRT SPOR kanalında yayınlanan Kamp Günlüğü Programı'nda, Barış Yurduseven isimli muhabir, İstanbul Başakşehir Kulübü teknik direktörü Abdullah Avcı'ya, şahsımın takımımızın transferlerini Başakşehir maçına göre yapacağımız şeklinde bir açıklama yaptığımı belirtmiş, Abdullah Avcı da bu ifade üzerinden yorum yapmıştır

Benim herhangi bir mecrada bu yönde bir demecim olmamıştır. Bahse konu ifade yalandır. Söz konusu muhabir, şahsım üzerinden yalan ifadeler kullanmaktadır.

"TRT'Yİ YALAN HABER YAPMAMAYA DAVET EDİYORUM"

Fenerbahçe Spor Kulübü transferlerini herhangi bir maça göre değil, kendi planlaması çerçevesinde yapmaktadır ve öngörülen süre içerisinde transfer çalışmaları sonlandırılacaktır. Dolayısıyla bu tür ifadeler yalandır. TRT gibi bir kurumu, yalan haber yapmamaya davet ediyorum.

Kamuoyunun bilgisine sunarım.

Aziz YILDIRIM

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı

Aziz Yıldırım Trt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz
DYP Genel Başkanı Avk.Özaçıkgöz"KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Rum Ağzı ile Konuşuyor"
Perinçek'ten Akıncı'ya: KKTC Cumhurbaşkanı değil Amerikan Valisi!
Perinçek'ten Akıncı'ya: KKTC Cumhurbaşkanı değil Amerikan Valisi!