Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İl Başkanları Toplantında kurulacak yeni partiye ilişkin sözlerine ‘Ali Babacan Memes’ Twitter hesabından yanıt geldi.

Admin
 
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni parti kuracak isimlere yönelik olarak ‘”Birileri parti kuruyormuş, şunu yapıyormuş, hiç bunları kafanıza takmayın. Bu tür ihanetlerin içinde olanlar bu işin bedelini de ağır öder.” İfadelerini kullanmıştı.
 
30 YILLIK HOCANIZIN PARTİSİNDEN KOPUP AK PARTİ’Yİ KURMANIZ GİBİ SN. CUMHURBAŞKANIM
 
‘Ali Babacan Memes’ Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamasına cevaben paylaşımda bulunuldu. Paylaşımda ‘Demokratik ülkelerde siyasi parti kurmak ihanet değil, anayasal bir haktır. Tıpkı sizin 30 yıllık hocanızın partisinden kopup Ak Parti’yi kurmanız gibi sn. Cumhurbaşkanım.’ İfadelerine yer verildi.
 
 
Ali Babacan Memes
 
@teambabacan
·
Demokratik ülkelerde siyasi parti kurmak ihanet değil, anayasal bir haktır. Tıpkı sizin 30 yıllık hocanızın partisinden kopup Ak Parti’yi kurmanız gibi sn. Cumhurbaşkanım.

Erdoğan: “Birileri parti kuruyormuş, şunu yapıyormuş, hiç bunları kafanıza takmayın. Bu tür ihanetlerin içinde olanlar bu işin bedelini de ağır öder.”

Ali Babacan Erdoğan Cevap Parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsunspor Başkentte 2 puan bıraktı
Samsunspor Başkentte 2 puan bıraktı
Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda yeni yapılanma
Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda yeni yapılanma