GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2019 10:16   Güncelleme : 22-03-2019 21:47

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Ankara teşkilatına uyarılarda bulunarak, “Seçime artık 10 gün kaldı. Daha çok çalışacağız" diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Ankara teşkilatına uyarılarda bulunarak, “Seçime artık 10 gün kaldı. Daha çok çalışacağız. Cumhur İttifakı Ankara’da uyumlu gidiyor. Bu ittifakı tabanda, vatandaşlar nezdinde de konsolide etmek lazım” dedi.

"İttifakın tabanda, vatandaşlar nezdinde de olması lazım"

Erdoğan Ankapark açılışının ardından partisinin Ankara İl Başkanlığı’na sürpriz bir ziyarette bulundu. Erdoğan, ilçe teşkilat başkanlarıyla düzenlenen toplantıya da buradan görüntülü bağlantıyla katıldı. Ankara’nın 31 Mart seçimlerindeki önemini vurgulayan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

“31 Mart seçimlerine 10 gün kaldı. Daha çok çalışacağız. Kapı kapı dolaşacağız. 31 Mart’ta bu seçimlerden zaferle çıkacağız. Ankara’da Cumhur İttifakı’nın uyumlu çalıştığını görüyoruz. Bu ittifakın tabanda, vatandaşlar nezdinde de olması lazım. Vatandaşlar nezdinde de konsolide etmek lazım. Bu çok önemli.

Seçim güvenliği mesajı

Ankara bizim için çok önemli. Seçim günü sandık güvenliği hususunda hassas olun. Teşkilat üyelerimizi uyarın. Herkesin vaktinde sandık başında olmasını istiyorum. Eksik olmasın.”

İnternet Haber