19 Mayıs'ta 'Cami ve Hayat' konferansı

19 Mayıs'ta 'Cami ve Hayat' konferansı Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, İlçe Müftülüğü tarafından Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle, 19 Mayıs Belediye Düğün Salonunda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı İdris Bozkurt'un konuşmacı olarak katıldığı 'Cami ve Hayat' konulu konferans düzenlendi.

19 Mayıs'ta 'Cami ve Hayat' konferansı
19 Mayıs'ta 'Cami ve Hayat' konferansı Admin

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde, İlçe Müftülüğü tarafından Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle, 19 Mayıs Belediye Düğün Salonunda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı İdris Bozkurt'un konuşmacı olarak katıldığı 'Cami ve Hayat' konulu konferans düzenlendi.

Konferansa katılan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle düzenlenen 'Cami ve Hayat' konulu konferansa katıldık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerimizin büyükten küçüğe her yaşta ibadetlerini rahatlıkla yapabilmeleri için bizler de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Camiler bizim ibadethanelerimizdir" dedi.

Program sonunda 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı İdris Bozkurt'a plaket takdim ederken, hafta münasebetiyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödüllerini verdi.

19 Mayıs başkan Osman Topaloğlu Cami hayat konferansi düzenlendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dr.Dinçağdan Şiddete Karşı Şiir Kitabı..
Dr.Dinçağdan Şiddete Karşı Şiir Kitabı..
Kız Babalarının, Çocuklarını Daha İyi Anlayabilmek İçin Kesinlikle Bilmesi Gereken 15 Hayat Dersi
Kız Babalarının, Çocuklarını Daha İyi Anlayabilmek İçin Kesinlikle Bilmesi Gereken 15 Hayat Dersi