Eşini Tv8'de yayınlanan MasterChef programındaki bir editörle aldatan Somer Sivrioğlu, aylar süren sessizliğin ardından yasak aşkıyla bir otelde ortaya çıktı.

Admin

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 1

Yayınlandığı ilk sezonuyla Türkiye'de oldukça beğenilen MasterChef yarışmasının sevilen jürisi Somer Sivrioğlu, sette çalışan bir isimle eşini aldattığı ortaya çıkmış ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Eşinin boşayacağı ünlü şef, uzun süre sonra sevgilisiyle görüntülendi.

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 2

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ortaya çıkan ihanet, uzun süre gündemi meşgul etmiş ve Somer Sivrioğlu adeta linç edilmişti. 18 yıllık eşini aldatan Sivrioğlu, son olarak Pınar adlı sevgilisiyle Beşiktaş'ta görüntülendi.

 

Öğle yemeği yediler: Beşiktaş'ta ünlü bir otelde öğle yemeği yiyen ikilinin taksiye binip kısa süre sonra otelden ayrıldığı öğrenildi.

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 4

Pazarda görüntülenmişlerdi: Somer Sivrioğlu ve editör sevgilisi Pınar, geçtiğimiz aylarda halk pazarında bu şekilde görüntülenmişti.

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 5

Somer Sivrioğlu'nun eşi ne demişti:  İhaneti arkadaşlarından öğrenen Aslı Sivrioğlu, ilk ve son kez yaptığı açıklamada, zor günler geçirdiğini söyleyerek, 18 yıllık hayat arkadaşıyla yollarını ayırma kararı aldığını belirtmişti.

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 6

Aslı Sivrioğlu açıklamasında "Ailem, çocuklarım ve iş hayatımın etkilenmemesi için çabalıyorum. İki pırlanta evladımızın bu süreçte olumsuz etkilenmemesi için herkesten saygı istiyorum. Bu süreçte Avustralya'daki ve Türkiye'deki avukatlarım gerekli açıklamaları şahsım adına yapacaktır." ifadelerine yer vermişti.

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 7

Yılın şefi: 2 çocuğuna ve eşine ihanetini kabullenen Somer Sivrioğlu, geçtiğimiz günlerde GQ Ödül Töreni'nde yılın şefi seçilmişti. Peki Somer Sivrioğlu kimdir?

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 8

Somer Sivrioğlu kimdir?: 1971'de İstanbul, Kadıköy'de dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye'de kaldı. Türkiye'de uzun yıllar annesi ile birlikte çalışan usta şef'in annesi restoran ve bar işletmeciliği yapmıştır. 25 yaşında iken 1995 senesinde Yüksek Lisans yapmak için Avustralya'ya gitmiştir. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olmuş, daha sonra master yapmıştır. 

 

Somer Sivrioğlu, Sydney'de kuzeni ile birlikte 'Efendy' isimli bir Türk restoranı açmıştır. Menüsünde pek çok türk lezzeti bulunan restoran yurt dışında Türk lezzetlerini temsil eden bir marka haline gelmiştir.  Bir dönem Lezzet Yolculuğu isimli bir radyo programını sunan Sivrioğlu, ayrıca köşe yazarlığı da yapmıştır. 

 

Somer Sivrioğlu yasak aşkıyla otelde görüntülendi MasterChef çalışanıyla eşini aldatmıştı - Sayfa 10

Geçmişten günümüze, en iyi restoran, en iyi et ve en iyi lezzet ödülü gibi çok dalda ödül sahibi olmuştur. Efendy isimli restoranı Sydney'de en iyi bilinen lezzet duraklarından biri olmuştur. 

İnternet Haber

Tv8 MasterChef Somer Sivrioğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X