Samsunlu görme özürlü, sokaklarda cümbüş çalarak geçimini sağlamaya çalışan Hasan Yarar bu akşam saatlerinde çirkin bir saldırıya uğradı.

Admin

Gözlerinden birkaç kez ameliyat olmasına rağmen görmesinde bir değişiklik olmayan buna rağmen hayata küsmeyip ekmeğini cümbüşünden çıkarmaya devam Hasan Yarar, akşam saatlerinde Çiftlik Caddesinde Cümbüşüyle sanatını icra ettiği anlarda apartmanında rahatsız olan bir şahıs tarafından çirkin bir saldırıya uğradı.

Cümbüşüyle şarkı söylediği esnada söz konusu şahıs tarafından üzerine balkondan su dökülen Yarar’ın uğradığı bu çirkin saldırıya şahit olan Samsun’lular da tepki gösterdi.

Sosyal medya da paylaşılan ve büyük tepki çeken olaya Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Uçar’da kayıtsız kalmadı ve şu mesajı paylaştı;

Samsun’da sokak sanatçısı olarak tanınan cümbüşçü Hasan Yarar Çiftlik caddesinde şarkı söylediği esnada bir apartmandan rahatsız olan şahıs balkonandan aşağıya su döktü. ÇARSAMBA BEDENSEL ENGELLILER DERNEGI olarak kınıyoruz.!

Samsun Çiftlik Caddesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Samsun'da hayvan mezarlığı!
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar
Kansere yenik düşen Neslican Tay tüm Türkiye'yi hüzne boğdu! Hakkında yapılan rezil paylaşımlar