Yüksel Yıldırım: 94 yaşındaki annemi koyu bir Samsunspor taraftarı yaptım Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, 94 yaşındaki annesi Zeycan Yıldırım'ı Samsunsporlu yaptığı açıkladı.

Admin

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım,  94 yaşındaki annesini Samsunspor taraftarı yaptı, liderlik için Gümüşhane ile oynanacak maç için taraftarı tribünlere davet etti.

Yüksel Yıldırım Samsun'da yaşayan annesi Zeycan Yıldırım'ı Samsunspor taraftarı yaptığını açıklarken o özel anlara ait fotoğrafları da sosyal medya sayfasından yayınladı. 

Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, yaptığı açıklamada "Dün Samsun'da 94 yaşındaki annemi koyu bir Samsunspor taraftarı yaptım. Bu sabah Samsunspor'un şampiyonluğu için duasını da alarak İstanbul'a geldim. Yarın sabah tekrar Samsun'a liderliğe çıkışımıza şahitlik yapmaya geleceğim. Yarın dolu tribünlerdeki showu keyifle seyredelim" dedi.

Yıldırım'ın annesini Samsunsporlu yaptığını açıklaması sonrası sosyal medya sayfasından annesi ile çektirdiği fotoğrafları yayınlaması ise kırmızı beyazlı taraftarların büyük ilgisini çekti. 

SamsunKenthaber.com.tr

Samsunspor Yüksel Yıldırım Annesi Zeycan Tarafdar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek -
Taraftardan Samsunspor'a meşaleli destek -
Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi
Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki deprem birçok ülkede de hissedildi