HANCIOĞLU, SAMSUN'U SARSAN İNTİHARLA İLGİLİ KONUŞTU: YÜREK YAKAN BİR OLAY Samsun'un İlkadım ilçesinde kirasını ödeyemediği için evinin bahçesinde demir korkuluklara kendisini asıp intihar eden Yılmaz A. dün hayatını kaybetmişti. Olayın yürek yakıcı olduğunu söyleyen CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu; 'Allah hiç bir aileye böyle acı yaşatmasın' dedi.

Admin

OLAYI DUYDUĞUMDA DERİNDEN SARSILDIM
Her geçen gün intihar haberleriyle sarsılan ülkemizde Samsun'da dün yaşanan intihar vakası şehri derinden yaraladı. Evinin kirasını ödeyemediği gerekçesiyle hayatına son veren Yımaz. A. ile ilgili bir açıklama yapan CHP Samsun Miletvekili Neslihan Hancıoğlu, 'Dün haberi duyduğumda derinden sarsıldım. Şehrimiz ve ülkemiz adına son derece yürek yakıcı bir olay. Allah kimseye yaşatmasın.' dedi.

BU HAYATLARI KURTARMAK ZORUNDAYIZ
Konuyla ilgili AK Parti hükümetine seslenen Hancıoğlu; 'Bu ülke artık oğluna pantolon alamadığı, kirasını ödeyemediği için intihar eden insanların yaşadığı bir ülke olmamalı. Bu tabloyu acilen değiştirmek ve insanlarımızı mutlu etmek için çalışmalıyız. Partizanlığı, rantı, hırslarımızı, kişisel ikbal arayışlarını artık bir tarafa bırakalım. Bakın nice hayatlar böyle kararıyor. Bu hayatları kurtaramadıkça bunda hepimizin sorumluluğu büyüktür.' diye konuştu.

Samaun İntihar Hancıoğlu Yürek Yakan Olay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
Samsun'da 400 tane çiçek dağıttı, işte nedeni...
‘BANA YAKIŞMAZ…’
‘BANA YAKIŞMAZ…’