Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! Dünyaca ünlü top model Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkat çeken Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın tahtını doldurabileceği düşünülüyor. Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! Türk yazar Metin Hara'yla ilişkileri dolu dizgin devam eden dünyaca ünlü top model Adriana Lima, daha önce yaptığı açıklamayla herkesi şaşırtmıştı. Victoria’s Secret’in deneyimli meleklerinden Adriana Lima'ya Rusya'dan rakip çıktı. Gözler Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina'ya çevrilmiş durumda. Twitter Facebook Google Plus Gönder 119 Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! ŞÖHRETİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR: Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın tahtını doldurabileceği düşünülüyor. Moda otoriteleri, genç mankenin kariyerinin doğru yönetildiği takdirde dünyaca ünlü mankenlerin tahtını sallayacağını düşünüyor. Kina'nın şu an 512 bini aşkın sosyal medya takipçisi bulunuyor. Twitter Facebook Google Plus Gönder 219 Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel! TRABZON FORMASIYLA POZ VERMİŞTİ: Daha önce Türkiye'ye gelen Dasha Kina, kendisi gibi model olan

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkat çeken Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın tahtını doldurabileceği düşünülüyor.

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel!

Türk yazar Metin Hara'yla ilişkileri dolu dizgin devam eden dünyaca ünlü top model Adriana Lima, daha önce yaptığı açıklamayla herkesi şaşırtmıştı. Victoria’s Secret’in deneyimli meleklerinden Adriana Lima'ya Rusya'dan rakip çıktı. Gözler Adriana Lima'ya benzerliğiyle dikkatleri üzerine çeken Rus model Dasha Kina'ya çevrilmiş durumda.

 

ŞÖHRETİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR: Rus model Dasha Kina'nın şöhreti her geçen gün artıyor. Güzel modelin gelecekte Adriana Lima'nın tahtını doldurabileceği düşünülüyor. Moda otoriteleri, genç mankenin kariyerinin doğru yönetildiği takdirde dünyaca ünlü mankenlerin tahtını sallayacağını düşünüyor. Kina'nın şu an 512 bini aşkın sosyal medya takipçisi bulunuyor.

Adriana Lima'nın tahtına göz diken Rus güzel!

TRABZON FORMASIYLA POZ VERMİŞTİ: Daha önce Türkiye'ye gelen Dasha Kina, kendisi gibi model olan Litvanyalı Raimonda Gecaite ile bir reklam çalışmasının içinde yer almış, Trabzonspor formasıyla poz vermişti. Dasha Kina'nın Türk medyasında yer alan haberlerinin ardından Instagram'daki takipçi sayısında ciddi bir artış yaşanmıştı.

Dünya Adriana Lima
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Valilikten İstanbul'daki kaçak Suriyelilere 20 Ağustos'a kadar süre
Valilikten İstanbul'daki kaçak Suriyelilere 20 Ağustos'a kadar süre
Akademisyen Ceren Damar'ı vahşice öldürmüştü! İstenen ceza belli oldu
Akademisyen Ceren Damar'ı vahşice öldürmüştü! İstenen ceza belli oldu