Advert

YEDAŞ ÇALIŞANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

YEDAŞ Çalışanları Kızılay Haftası’nı Kan ve Kök Hücre Bağışlayarak Kutladı

YEDAŞ ÇALIŞANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
YEDAŞ ÇALIŞANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 

YEDAŞ ÇALIŞANLARINDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Hizmet sunduğu bölgede toplum hayatına değer katan, yaşam kalitesini iyileştirmek için çalışanları ile sosyal sorumluluk projeleri geliştiren ve destek veren YEDAŞ, Kızılay Haftası’nda Samsun Kan Bağışı Merkezi ile işbirliği yaptı. Kızılay tarafından uygun görülen çalışanlar kan ve kök hücre bağışında bulundu.

 

 

Yaşamın Her Alanında Farkındalık ve Fayda Yaratmak için Çalışıyoruz

 

Bölgede çevre, sosyal, ekonomi, kültürel alanda fayda yaratmaya önem verdiklerini belirten YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk, “Müşterilerimize kaliteli ve sürekli elektrik hizmeti vermek amacıyla dağıtım alt yapısı ve teknolojik sistemleri geliştirme üzere yatırımlar yapmanın yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri ile insanların hayatına değer katmaya da özen gösteriyoruz. Kızılay Haftası’nda kan ve kök hücre bağışının önemine dikkat çekmek ve destek vermek amacıyla Türk Kızılayı Samsun Kan Bağışı Merkezi ile güzel bir işbirliği gerçekleştirdik. Çalışanlarımızla kan ve kök hücre bağışı yaparak destek olmak için bir araya geldik. İyileşmek için kan ve kök hücre bekleyen hastalara ulaşması için bağışta bulunduk. Çalışanlarımızla, toplum hayatına katkı sağlayacak projeler geliştirmeye ve destek vermeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Farkındalık Yaratmak Amacıyla Yapılan Etkinlikler Önemli

 

Türk Kızılayı Samsun Kan Bağışı Merkezi Şube Başkanı Dr. Habip Demirel, “Ülkemizde tedavi için kan ve kök hücre bekleyen çok sayıda hasta ve bu umutla yaşayan aileler var. İnsanları, bu konuda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz. YEDAŞ Genel Müdürü Rıdvan Aktürk ve çalışanlara kan ve kök hücre bağış kampanyasına yaklaşımları ve gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.” dedi. 

Yedaş Çaiışaniarı Kızılay Kan bağışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Togar
Başkan Togar"Yüreğimde sadece Tekkeköy Sevgisi var"
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi