Advert

Yavuz Yılmaz'ı intihara bu hastalığı mı sürekledi?

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın intiharıyla ilgili belirsizlik sürerken İcra Kurulu üyesi olduğu hastaneden dikkat çeken bir açıklama geldi. Açıklama, "Yavuz Yılmaz o hastalığı nedeniyle mi intihar etti?" sorusunu akıllara getirdi.

Yavuz Yılmaz'ı intihara bu hastalığı mı sürekledi?
Yavuz Yılmaz'ı intihara bu hastalığı mı sürekledi?

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Mehmet Yavuz Yılmaz (38), Beykoz’daki evinde şakağından tek kurşunla vurulmuş halde bulundu. Kesin ölüm nedeni ve saati otopside belli olacak. Ancak İcra Kurulu Üyesi olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada intihar ihtimalini güçlendiren çarpıcı bir açıklama geldi. 

FELÇ OLMAYA DOĞRU GİDİYORDU: Yavuz Yılmaz'ın ani ölümünün ardından kendisinin İcra Kurulu Üyesi, annesi Berna Yılmaz'ın Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu İstanbul Kent Üniversitesi'nden yapılan açıklamada ise bir süredir mücadele ettiği hastalığa dikkat çekilerek, "Son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı" denildi. 

"TEMPORAL EPİLEPSİ" HASTASIYDI: İstanbul Kent Üniversitesi'nden açıklama geldi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "İcra kurulu üyemiz Sayın Yavuz Yılmaz, bir süredir “Temporal Lob Epilepsi” hastalığından muzdarip olup, tedavi görmekteydi. Hastalığın doğal süreci çerçevesinde oluşan, son dönemde giderek ağırlaşan ve felce doğru ilerleyen komplikasyonları nedeniyle ağır stres altındaydı.

Bu manevi baskıya dayanamayarak, 16/Aralık/ 2017 günü hayata veda eden çok sevgili Yavuz Yılmaz’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.
Hatırası ve üniversitemize yaptığı katkılar her zaman hatırlanacaktır. 

Nur içinde yatsın."

Mesut Yılmaz Yavuz Yılmazİntiarı İle İlgili hastalığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Togar
Başkan Togar"Yüreğimde sadece Tekkeköy Sevgisi var"
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi