izmit escort
Advert
Advert

VALİ KAYMAK "BARAJLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ"

Ayvacık ilçesini ziyaret eden Vali Osman Kaymak, Ayvacık Kaymakam Vekili Kemal Ülkü’yü ve Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyaret etti.

 VALİ KAYMAK
Advert
 VALİ KAYMAK "BARAJLARIMIZI  ÖNEMSİYORUZ"
 
        Vali  Osman Kaymak’ı Ayvacık ilçesi kaymakamlık ziyaretine gelişinde, Kaymakam Vekili Kemal Ülkü, ilçe protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluş müdürleri karşıladı.
 
        Karşılamanın ardından Vali Osman Kaymak, Ayvacık Kaymakam Vekili Kemal Ülkü’yü makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Vekili Kemal Ülkü, ilçenin eğitim, sağlık, ekonomik, nüfus, ulaşım, asayiş ve diğer konular hakkında Sayın Valimize brifing vererek, ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi sundu.
 
        Brifingin ardından Kaymakam Vekili Kemal Ülkü, günün anısına Ayvacık Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan ve ilçeye özgü ‘Cicim Kilimi’ni Vali Osman Kaymak’a takdim etti.
 
        Daha sonra kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Osman Kaymak, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyaret ederek, ilçede yapılan projeler hakkında bilgi aldı.
 
        Belediye ziyaretin ardından Valimiz Sayın Osman Kaymak, Ayvacık ilçesi İskele Kafe Restoran’da ilçe muhtarları ile bir toplantı yaptı.
 
        Toplantıda, hükümet konağının ve ilçe devlet hastanesinin yetersiz olduğunu yerinde inceleyerek gördüklerini belirten Valimiz Sayın Osman Kaymak, “Yeni bir hükümet konağının ve Sağlık Bakanımızın Samsunlu olması hasebiyle de yeni bir ilçe devlet hastanesinin yapımı için çalışacağız dedi.”
 
        Barajlarımızın hem turizm, hem de balıkçılık için geliştirilmesi konusunu önemsiyoruz diyen Sayın Valimiz, “Dünyayla yarışacak durumda iken yol ve altyapı sorunlarını artık konuşmamamız gerekiyor.. Bu tür sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması lazım. Gelişen bir ülkede üretime yönelik çalışmalara önem vermek zorundayız. Bunun için de projeler üretilmelidir. Bütün sivil toplum kuruluşları ve ortak paydaşlar ile bir araya gelip, ilçemizin gelişmesi için gerekeni yapmalıyız.”dedi.
 
        Toplantının sonunda Valimiz Sayın Osman Kaymak, muhtarların görüş, öneri ve taleplerini dinleyerek, onların sorunlarına çözüm bulunması noktasında talimat verdi
 
        Ayvacık ilçesi ziyaretine ayrıca, Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun Esen ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Nail Kırmacı katıldı.
Samsun valisi Osman kAYMAK Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Balur Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri