Advert

Samsun'da kritik buluşma

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek'i ağırladı.

Samsun'da kritik buluşma
Samsun'da kritik buluşma

 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Samsun'da bir araya geldi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Golf Kulübü'nde birlikte kahvaltı yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Samsun, Antalya ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanları ve eşleri, burada çevre ve şehircilik adına fikir alışverişinde bulundular. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz yaptığı açıklamada, "Eski dostlarımızla bir arada olmaktan çok mutluyum. Belirli periyotlarla bir arada gelmeye çalışsak da mesailerimiz buna elvermiyor. Dün Golf Kulübü’nde bakanımız ve belediye başkanlarımızla bir aradaydık. Yaptığımız projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki beyden kentlerimizde yapacağımız projeler için destek sözü aldık. Bugünde Samsunum 1 Gemisinde kahvaltı yaptıktan sonra misafirlerimizi yolcu ettik. Kadim dostlarımızla bir araya geldiğimiz bu buluşma hepimiz için çok faydalı oldu" ifadelerini kullandı.

 

Samsun büyükşehir belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Çevre bakanı Antalya Büyük şehir belediyebaşkanı menderes Türel buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!