SAMSUN MERKEZDE UMDUĞUNU BULAMADI İLÇELERE YÖNELDİ

AK Parti Samsun milletvekili adayı Yusuf Ziya Yılmaz,Samsun şehir merkezinde seçim çalışmalarında halkdan gerekli ilgiyi göremeyince ilçelere yöneldi.

SAMSUN MERKEZDE UMDUĞUNU BULAMADI İLÇELERE YÖNELDİ
SAMSUN MERKEZDE UMDUĞUNU BULAMADI İLÇELERE YÖNELDİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi görevinde bulunduğu 19 yılda  Samsun'da bir çok insanı ve işyerini mağdur eden  Yılmaz,Çiftlik caddesi esnafını adeta yok olma aşamasına getirdi.Bu gün bile caddede 4-5 vinç ,hatalı yapılan yalıtım kaplamalarını düzeltmekle uğraşıyor.Samsun Gülsan sanayi esnafını  da yıllarca tedirgin eden AK Parti milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun merkezde  mağdur ettiği vatandaşların tepkileri ile karşılaşıyor. 

YILMAZ İLÇELERE YÖNELDİ

Yılmaz, Kızılay Caddesi ve Dr. Ata Giritli Caddesi'ndeki esnafları ziyaret ederek 24 Haziran'da gerçekleştirilecek seçimler için destek istedi.

Ziyaretleri sırasında açıklamalarda bulunan Yılmaz, şunları söyledi:

"Önümüzde çok önemli bir seçim var. Bu seçim istikrarın sürmesi için halkımızın bize destek olması gereken bir seçim. Halkımızın da desteği ile istikrar sürecek ve büyüyen, gelişen Türkiye büyümeye ve gelişmeye daha hızlı bir şekilde devam edecek. Yapılamayanlar hep AK Parti iktidarı ile yapıldı ve 24 Haziran'dan sonra da inşallah halkımızın da desteğiyle AK Parti, Türkiye için projelerine yenilerini ekleyecek."

İlçe esnafları da, milletvekili adayı ve eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a yakın ilgi gösterdi.

AK Parti Yusuf Ziya Yılmaz İlçeleri geziyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
İmamoğlu
İmamoğlu"Her Zaman Cemil Deveci'nin Yanındayız"