izmit escort
Advert
Advert

Piazza'da Zafer Bayramı Coşkusu

Karadeniz bölgesinin en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olan Samsun Piazza, şanlı tarihimizde bir dönüm noktası olan 30 Ağustos’u kutlamaya hazırlanıyor.

Piazza'da Zafer Bayramı Coşkusu
Advert

Her özel günde olduğu gibi Zafer Bayramı’nın 92. yıldönümü için de bir dizi etkinlik hazırlayan Piazza ’da, büyük zaferin coşkusu doya doya yaşanacak.

30 Ağustos kutlamaları Piazza Avm’de gün boyunca devam edecek. Alışveriş ve yaşam merkezinin önünde milli marşlarımız çalınacak ve Avm içerisinde çeşitli halk oyunları gösterileri sergilenecek. Ayrıca geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza bu özel günde Türk bayrağımız da Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin hediyesi olacak. Öğleden sonra buz pistinde avm ziyaretçileri ile birlikte kesilecek dev pasta ile Zafer Bayramı kutlamalarındaki coşku zirveye ulaşacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri