Advert

Piazza AVM'de açılan resim sergisi büyük ilgi gördü

Sahne Sanatları Konser Tiyatro Fuar Etkinlik Rehberi AVM Etkinlikleri Müzik Spor İmza Günü Diğer Etkinlikler Samsun EtkinlikSamsun Etkinlik Ana Sayfa AVM Etkinlikleri Sanata Dair Resim Sergisi Samsun Piazza AVM’de AVM EtkinlikleriSergi Sanata Dair Resim Sergisi Samsun Piazza AVM’de Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş Karadeniz’in en büyük alışveriş ve sosyal yaşam merkezi Piazza Atakum ve Fazıl Kadı Gençlik Merkezi Görsel Sanatlar öğretmeni Büşra Külekçi ve öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisi büyük ilgi gördü

Piazza AVM'de açılan  resim sergisi büyük ilgi gördü
Piazza AVM'de açılan  resim sergisi büyük ilgi gördü

Atakum ve Fazıl Kadı Gençlik Merkezi Görsel Sanatlar öğretmeni Büşra Külekçi ve öğrencileri tarafından açılan resim sergisinde yağlı boya çalışmaları ve kara kalem çalışmaları yer almaktadır.

Sergide 50 adet eser yer almakta olup, eserler genç yeteneklerin özgün düşüncelerini, hayallerini, doğa gözlemlerini, gerçeklik ve kurguları arasındaki ilişkiyi tuvale yansıttıkları eserlerden oluşmaktadır.

Daha önce açılan sergiler ise; FeminArt Kadın Sanatçılar Derneği; “19 Mayıs’ın Ruhu Renklerimizde” resim sergisi, Şehit öğretmen Yusuf Elitaş anısına 15 Temmuz Resim Sergisi, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı Düşler Atölyesi Resim Sergisi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Zehra Sengir ve öğrencileri Resim sergisi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Murat Ağçiçek Öğrencileri Yılsonu Sergisi, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mezuniyet Sergisi, Renklerin Ahengi Resim Sergisi

Karadeniz’in en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Samsun Piazza, bu özel sergiye tüm sanatseverleri davet ediyor. Sergi, 04-10 Aralık tarihleri arasında Piazza AVM 3. Katında yer alan Sanat Galerisi’nde açık kalacak.

Samsun Piazza Fazıi kadı Büşra Külekçi resim sergisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Tok Demirtaş'ı eleştirdi
Başkan Tok Demirtaş'ı eleştirdi
Yazar Öztürk'ün yeni Kitabı İtalya'da yayınlandı
Yazar Öztürk'ün yeni Kitabı İtalya'da yayınlandı