KARTİD Başkanı Alparslan "Tarafsız, ilkeli, dürüst haber yapan meslektaşlarımın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum"

Karadeniz Televizyon ve İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Nihat Alparslan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Alparslan yayınladığı mesajda"Karadeniz İnternet Gazetecileri Derneği olarak tüm meslekdaşlarımın 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum.

KARTİD Başkanı Alparslan
KARTİD Başkanı Alparslan

KARTİD Başkanı Alparslan"Çalışan Gazeteciler Günü, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak amacıyla 1961’den beri 10 Ocak’ta kutlanan Türkiye’ye özgü bir gündür. İlkeli ve objektif haber yapan, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde görevini yerine getiren gazeteciler, herkes tarafından takdir edilir. Basın mensuplarımız, vatandaşın gözü, kulağı, sesi olma ve kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini, ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde yerine getirmelidir” 

Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesinde ilkeli ve dürüst yayıncılığı prensip edinmiş, kişi hak ve özgürlüklerine saygılı, fedakarca çalışan basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diler, sağlıklı ve mutlu bir çalışma hayatı temenni ederim” 

 

 

KARTİD 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Nihat Alparslan Kutlama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ'da yeni keşif kara leylek kanyonu adı verildi yöre halkı ilk kez gördü
Elazığ'da yeni keşif kara leylek kanyonu adı verildi yöre halkı ilk kez gördü
Güçlü hafıza için adaçayı, bunamaya karşı şalgam tüketin
Güçlü hafıza için adaçayı, bunamaya karşı şalgam tüketin