izmit escort
Advert
Advert

Kapıkaya Fest açılış töreni ile başladı...

Samsun'un Bafra ilçesinde Bafra Belediyesi tarafından bu yıl 2. kez düzenlenen Kapıkaya Fest açılış töreni ile birlikte başladı.

Kapıkaya Fest açılış töreni ile başladı...
Advert
 
 

Bafra Kapıkaya Festivali başladı

Bafra Belediyesi’nin ilçenin turizm potansiyellerini harekete geçirmek, Kapıkaya’da yamaç paraşütünü tanıtmak, Asar Kale’yi turizme kazandırmak, baraj gölleri güzellikleri ile muhteşem doğa manzaralarını insanlarla buluşturmak için organize ettiği Bafra Kapıkaya Festivali başladı.

Bafra Kapıkaya Festivali başladı
 
 

Festivalin ilk günü Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İl ve ilçe protokolünden sayısız davetli Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i yalnız bırakmadı, festival alanına gelerek festivale katılacak olanlarla beraber oldular. Bafra Kızılırmak Deltası Kuş Cennetini ziyaret ettiler. Başkan Şahin tüm misafirleri ve davetlilerle bir bir ilgilendi. Festival 23 Temmuz akşamına kadar devam edecek.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bafra olarak turizm potansiyellerini hareket geçirmek ve çeşitliliğini artırmak için ediyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Bafra Kuş cenneti için bu anlamda çok önemli çalışmalar yaptı. Yamaç paraşütü sosyal donatıları için gerekli projelendirmeleri yapıyor. Biz tanıtım çalışmaları yapıyoruz. Bu festivalimiz ile çok önemli adımlar attık. Bafra olarak “Turizm” ortak hedef seçtiğimiz stratejik bir sektörümüzdür. Uzun vadeli bir süreçtir. Bunun ekonomimize, yansımaları büyük olacaktır. Samsun’da bir Bafra var. Bafra, Samsun ve ülkemiz için var diyoruz. El birliği ile çalışıyoruz. 20 Temmuzda başlattığımız Bafra Kapıkaya Festivalimiz 23 Temmuz akşamına kadar sürecek ve gala gecesi ile sona erecektir. Bu büyük organizasyonda emeği olanlara, fedakârca çalışan belediye personellimize, Sivil topum kuruluşlarımıza, basınımıza, Muhtarımız Necati Aktürk’e, Asar ve Kapıkaya’lı hemşerilerime ve muhtarlarımıza Hava Sporları Samsun İl temsilcisi, Hava Sporları ve Gençlik Kulübü Başkanı Burhan Apaydın’a ve festival komitemize, sporcularımız, katılımcılarımıza ve tüm hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Festival süresince muhteşem karadeniz manzarasında Acro Takım ve Single sporcularımızın uçuşları, Trekking, Foto Safari, Kano, balık tutma yarışı, Kuş Cenneti, Bafra Barınağına ziyaret ve bölge gezileri. Kamp ateşi etrafında müzik eşliğinde gecelemeler gibi etkinlikler düzenlenecektir. “Kapıkaya Outdoor Extrem Fest “ Baframıza, Samsunumuza, ülkemize ve tüm doğaseverlere hayırlı olsun.”

Kapıkaya Festival Bafra Başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri