izmit escort
Advert
Advert

KARKON Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada Uluslararası Gazeteciler ve internet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan'ı makamında ziyaret etti.

Advert

KARKON Karadeniz Konfederasyonu Genel Başkanı Sıtkı Ada Uluslararası Gazeteciler ve internet Medya Derneği Başkanı Nihat Alparslan'ı makamında ziyaret etti. Ada'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Alpaslan, 'Çalışmalarınızın destekçisi ve takipçisi olacağız' dedi. 


Dernek çalışmaları hakkında bilgi veren Ada amaçlarının Karadeniz'lilerin dayanışmasını ve yardımlaşmasını en üst düzeyde sağlamak olduğunu belirterek, '2010 yılında kurulan konfederasyonumuzun ilk ve temel hedefi bütün Karadenizlileri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde toplamaktı. Kurulduğumuz günden itibaren bu hedeflerimizi adım adım gerçekleştirmeye devam ediyoruz.Basın mensupları olarak sizlerinde bu çalışmaların kamuoyuna duyurulmasında desteklerinizi bekliyoruz' diye konuştu. 

Başkan Alparslan ise Karadeniz ve Karadenizlilerin ülkenin çimentosu olduğunu ve dayanışmalarını önemsediklerini belirterek her türlü yazılı ve görsel basın desteğini sunacaklarını ifade etti. 

Ziyaretin ardından Alparslan günün anısına Ada'ya plaket hediye etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri