Advert

Muharrem İnce İzmir Mitingi kaç kişi katıldı. Gündoğdu Meydanı 21 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir'de düzenlenen mitingde halka hitap etti. Muharrem İnce'nin İzmir Mitingine kaç kişinin katıldığı merak konusu oldu. İnce miting öncesi temsili olarak 2 milyon kişinin katılmasını beklemişti. Gündoğdu Meydanı'na dev sahne hazırlandı ve belirli bir alan miting alanı olarak ayrılmıştı. Ege Haber olarak İzmirlinin o meydana sığmayacağını yazmıştık. Tahminlerimiz doğru çıktı. Miting alanında olduğu gibi büyük bir kalabalıkta sahnenin arkasında kaldı. İşte İnce'nin tarihi İzmir mitinginden görüntüler ve konuşması..

Muharrem İnce İzmir Mitingi kaç kişi katıldı. Gündoğdu Meydanı 21 Haziran 2018

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir'de düzenlenen mitingde halka hitap etti. Muharrem İnce'nin İzmir Mitingine kaç kişinin katıldığı merak konusu oldu. İnce miting öncesi temsili olarak 2 milyon kişinin katılmasını beklemişti. Gündoğdu Meydanı'na dev sahne hazırlandı ve belirli bir alan miting alanı olarak ayrılmıştı. Ege Haber olarak İzmirlinin o meydana sığmayacağını yazmıştık. Tahminlerimiz doğru çıktı. Miting alanında olduğu gibi büyük bir kalabalıkta sahnenin arkasında kaldı. İşte İnce'nin tarihi İzmir mitinginden görüntüler ve konuşması...

  • İzmir
  •  
  • 21 Haziran 2018 Perşembe 21:13
Muharrem İnce İzmir Mitingi kaç kişi katıldı. Gündoğdu Meydanı 21 Haziran 2018
  •  
  •  
  •  
 
 

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, İzmir'de düzenlenen mitingde halka hitap etti. Muharrem İnce'nin İzmir Mitingine kaç kişinin katıldığı merak konusu oldu. İnce miting öncesi temsili olarak 2 milyon kişinin katılmasını beklemişti. Gündoğdu Meydanı'na dev sahne hazırlandı ve belirli bir alan miting alanı olarak ayrılmıştı. Ege Haber olarak İzmirlinin o meydana sığmayacağını yazmıştık. Tahminlerimiz doğru çıktı. Miting alanında olduğu gibi büyük bir kalabalıkta sahnenin arkasında kaldı.

 Mahşeri kalabalığın katıldığı mitingde vatandaşlar internet yok deyince İnce, "İnternet mi yok? Yani paraları çalıyorsun, sandıkta oyları çalıyorsun, sınavda soruları çalıyorsun, TRT'den hakkımı çalıyorsun, özel televizyonlara yayınlatmıyorsun, internet de yok, Allah belanızı versin ben siz daha ne diyeyim!" dedi. 

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin İzmir’deki muhteşem mitinginden satırbaşları şöyle;

“Sahnenin önünde 1 milyon insan varsa 1 milyon kişi de sahnenin arkasında duruyor. Bu 49. günde 105. mitingimiz. Günlerdir konuşuyorum ama medya vermemekte ısrarlı. Hele bir TRT var, parayı bizden alıyor Erdoğan’ın borazanlığını yapıyor.

“SEÇİMİN KAYBEDENİ OLMAYACAK”

Türkiye Cumhuriyeti’nin seçiminde ilk kez bu seçimin kaybedeni olmayacak. Sadece anket şirketleri kaybedecek, Erdoğan bile kaybetmeyecek. Bu seçimi ben kazandığımda tüm Türkiye kazanmış olacak. Ben bütün annelere sesleniyorum, tüm partililerin annelerine sesleniyorum. Onlara iyi eğitim vereceğiz. Onları tarikatların yurtlarına muhtaç etmeyeceğiz.

Eğitimimiz, okullarımız arasında bir ayrıcalık olmayacak. Gelir dağılımda eşit olacağız. İşe alımlarda ayrım yapmayacağız, liyakat olacak.

“BİR GÖSTERİŞ YAPMIŞTI”

2002’de Erdoğan iktidara geldiğinde bir gösteriş yaptı. Milletvekillerinin lojmanlarını sattı kendi de gitti bir apartman dairesinde oturdu. Herkes helal olsun dedi. Sonra ne yaptı, gitti bir saray yaptırdı, orada oturmaya başladı.

Erdoğan Rizelidir ama ondan bile utandı. Neden mi Rize’nin çayını bıraktı gitti beyaz çay içmeye başladı. Yanında hiç kimse kalmadı. Erdoğan’ın 16 yılda dost kaldığı hiç kimse kalmadı. O artık yorgun, kibirli, insanlara tepeden bakan bir insan.

ERDOĞAN’A İZMİR’DEN DE ÇAĞRIDA BULUNDU

Bir yandan yorgun bir insan bir yanda da taze kan var. O artık hayalleri olmayan bir adam. 2002’de ‘adalet, kalkınma’ diyordu. Artık bunları demiyor ekonomi diyemiyor benim karşıma televizyonlara çıkamıyor. Erdoğan’ın çıraklığı fena değildi ama ustalığı rezalet. Bir insan kendine usta der de çırak dediği birinin karşısına çıkamaz mı?. O çakma usta. Yüreğin mi yok? Çık karşıma.

“ORTAOKUL DİPLOMASI VAR MI?”

Son günlerde Tarzan zorda olunca hani doktorlar der ya ‘çocukluğuna inmek lazım’ diye, benim çocukluğuma kadar iniyorlar. Yakında 2. Dünya Savaşı’nı da İnce çıkardı diyecekler. ‘Bay Muharrem’ diyor, ‘Menderes asıldığında neredeydin?’ diyor. Yahu ben hayatta değildim. Şimdi diploması yok diyorlar ya ben merak ediyorum acaba onun ortaokul diploması var mı?

YARDIMLAR KONUSUNDA SÖZ VERDİ

Son günlerde bir dedikodu uyduruyorlar; Muharrem İnce seçilince yardımları kesecekmişim. Hangi yardımları?

1-Doğum yardımları
2-Gebelik yardımı
3-Dul maaşı
4- Muhtaç asker ailesi yardımı
5-Şartlı eğitim yardımı
6-Öğrenci yardımı
7-Kaymakamlık bursu
8-Yoksullara kira yardımı
9-Engelli bakımı
10-Fakir muhtaç yardımı.

“TÜRKİYE’Yİ BİRLEŞTİRECEĞİZ”

Sizin huzurunuzda 81 milyona söz veriyorum. Namus sözü veriyorum, bu saydığım yardımlara Temmuz ayından itibaren 100 TL zam yapacağım. Her şey hazır; kadro hazır, ekonomiyle kim ilgilenecek hazır.

Her şey hazır, zımba gibi bir ekip var, yakında açıklayacağım. Bakanlar Kurulu’nu sadece CHP’den yapmayacağım. Bakanlar Kurulu’nda her partiden insan olacak. Orada CHP’li olacak, ülkücü olacak, HDP’li olacak, İYİ Partili olacak, AKP’li de olacak. Türkiye’yi birleştireceğiz, Türkiye’yi kucaklayacağız. Ekibimle aylardır çalışıyorum. Erdoğan kendisine saray hazırlıkları yaparken ben Türkiye’yi yönetme hazırlıkları yapıyorum. Kaynak Egehaber.com

Muarrem İnce İzmir mitingi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!