Advert

Başbakan Binali Yıldırım’ın Güney Kore ziyaretinde Samsung Yönetim Kurulu Başkanı HYUN-SUK KİM’DEN Samsun Valisi Osman Kaymak’a selam geldi.

 
 
 
 

 

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Samsunun etkili tanıtım imkanlarını geliştirmek ve sosyal paylaşım platformlarında Samsun ile ilgili fotoğrafların paylaşımını arttırmak amacıyla ’LikeSamsun’ projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında sosyal medya platformlarında ’LikeSamsun’ hashtagini oluşturdu ve www.likesamsun.city sitesini kurdu.

Site ve hashtag üzerinden Samsun fotoğraflarını paylaşan vatandaşlar arasından en beğenilen fotoğraflar için ise bugün Atakum İlçesi’nde bulunan Golf Tesisleri’nde ödül töreni düzenlendi. Törende konuşan Samsun Valisi Osman Kaymak, “İnternet tarayıcılarında Samsun’u aratınca Samsung çıkıyor’ diyorlar. Ben de bazen Samsunu aratınca Samsung çıkıyor. Samsung dünya markasıdır. Ama Samsun’un önüne geçmemesi lazım” dedi.

Vali Kaymak’ın açıklaması Türkiye gündeminde büyük yankı bulurken geçtiğimiz gün Başbakan Binali Yıldırım’ın Güney Kore ziyaretinde de gündeme geldi. Başbakan Binali Yıldırım ve beraberindeki heyet Güney Kore’de Samsung Genel Merkezini de ziyaret ettiler. Ziyaret resimlerini twetter hesabından paylaşan AK Parti  Grup Başkanvekili Bülent Turan, “Samsung YK Bşk Hyun-Suk Kim’in Samsun  Valisi Sn @osmankaymk’a selamı var! :)” mesajını yayınladı.

Samsun Valisi Kaymak Japonya Başbakan Yıldırım Samsung
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Togar
Başkan Togar"Yüreğimde sadece Tekkeköy Sevgisi var"
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi