izmit escort
Advert
Advert

Celil Sağır Türkiye Karmasında

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi federasyonu (TMVFL) Türkiye Karması Arakan’da yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek amacıyla 22 Ekim’de sahaya çıkıyor. Samsunspor’un efsane ismi Celil Sağır’da bu önemli organizasyonda forma giyecek.

Celil Sağır Türkiye Karmasında
Advert

Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi federasyonu (TMVFL) Türkiye Karması Arakan’da yaşanan insanlık dramına dikkat çekmek amacıyla 22 Ekim’de sahaya çıkıyor. Bu önemli organizasyonda Samsunspor’un efsane futbolcusu Celil Sağır da yer alacak.  ÖNEMLİ BİR OGRANİZASYON Pazar günü saat 15.30 da Bayburt Gençosman Stadyumu’nda TMVFL Türkiye Karması ile Bayburtspor Veteranlar Takımı arasında oynanacak maçın Türkiye Karması aday kadrosunda yer alan Samsunsporlu Celil Sağır, böylesine bir oluşum içinde olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.  MAÇIN GELİRİ ARAKANLI  Maçın tüm geliri Arakan’lı müslümanlara yardım olarak bağışlanacak. Bayburt Valiliği, Bayburt Belediyesi, Bayburt Üniversitesi ve TMVFL Federasyonu organizasyonunda yapılacak olan “Arakan Müslümanlarına Yardım Müsabakası”nın TMVFL Türkiye Karması aday kadrosu Sportif Direktör Alpay Özer tarafından açıklandı.
 

Celil Sağır Türkiye Karmasında Arakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri