izmit escort
Advert
Advert

Atakum'da yine ağaçları kestiler

ATAKUM'DA YİNE AĞAÇ KATLİAMI Samsun Atakum İlçesi Esenevler Mahallesi Esen Tepe Piknik Parkı’ndaki son ağaçlar da sessiz sedasız kesilerek arsa imara açılmış oldu.

Atakum'da yine ağaçları kestiler
Advert

Mahalleli, yıllar önce ağaçları kendi elleriyle diktiklerini, eşeksırtında, bidonlarla su taşıyarak büyüttükleri ağaçların yok olmasını yaşlı gözlerle izledi. Atakum Belediyesi’nin 2012 yılında Başkan Metin Burma ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başlattığı yol çalışmaları sırasında istimlak edilen bir yere karşılık Esentepe Piknik ve Park alanı imara açılarak özel şahsa devredildi. Yol çalışması için imara açılır açılmaz yaklaşık 50 adet meyve ve çam ağacı kesilmişti.

 

Bugün şahsa devredilen piknik alanına bina yapmak için park alanında kalan diğer ağaçlar da kesildi. Piknik ve park alanının imara açılmasını AK Parti’nin Çevre ve Şehircilikten sorumlu ve Samsun milletvekili Çiğdem Karaaslan durumdan haberdar edilmiş ve kalan ağaçların korunması için yardım istenmişti. İki sene önce mecliste kendisini ziyaret eden öğrencilere, “Konuyla ilgileneceğim. Bakıp duruma müdahale edeceğim” demişti. Çiğdem Karaaslan’ın sözünde durup durmadığı ya da sözüne itibar edilip edilmediği bilinmiyor. Çünkü dün Atakum Esentepe Mahallesinin Piknik ve Park alandaki ağaçların tamamı kesildi. 

 

AĞAÇLAR TAŞINAMAZ MIYDI!
Atakum Esentepe Mahallesinin Piknik ve Park alandaki ağaçların kesilmesinin gerçek sorumluları ortaya çıkmazken, ağaçların kesilmeyip sökülerek bir başka yere taşınma imkanının olup olmadığı da merak ediliyor.

aTAKUM aĞAÇ kATLİYAMI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri