Advert

AP GENEL BAŞKANI ÖZ"BÜYÜK CESARET ÖRNEĞİ VERDİK"

AP Genel Başkanı Vecdet Öz "Adalet Partisi olarak bu gidişata dur demek için anayasal bir hak olan seçilme hakkımızı kullanarak büyük bir cesaretle Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza toplamaya talip olduk"

AP GENEL BAŞKANI ÖZ
AP GENEL BAŞKANI ÖZ

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, Cumhurbaşkanı aday,adayı sonrası süreci degerlendirdi. AP Genel Başkanı Öz"Ömrünün 12 yılını bürokrasiye ve 29 yılını öğretim üyeliğine adamış bir vatan sevdalısı olarak aynı fikriyattaki arkadaşlarımla birlikte millete hizmet etmek üzere yola koyulduk...

Vatana hizmet askerlikle sınırlı değildir, bunun bir yolu da siyasettir. Ancak ne yazıkki ülkemizde siyaset o kadar irtifa kaybetmiştir ki; ne nezaket kalmıştır ne de zerafet. Adalet Partisi olarak bu gidişata dur demek için anayasal bir hak olan seçilme hakkımızı kullanarak büyük bir cesaretle Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza toplamaya talip olduk, resmen müracaat ettik ve YSK listesinde yerimizi aldık.

İmza toplarız yada toplayamayız, bunun hesabında hiç olmadık. Nitekim demokratik ve adil olmayan bir yarışta sadece 3030 imza toplayabildik ancak bu vesileyle sesimizi tüm Türkiye’ye duyurduk. Asıl amacımız bir cesaret örneği ortaya koyarak Türkiye siyaseti beşten büyüktür artık bizde varız demekti ve bunu başardık.

Bu çabamız, bazı siyasi çevreleri ve özellikle sağ partileri ziyadesiyle rahatsız etmiş olacak ki derhal harekete geçtiler ve sosyal medyada adıma sahte parodi hesapları açarak söylemediğim hürmetten düşürücü sözleri sanki ben söylemişim gibi neşretmeye ve ulusal basına servis etmeye başladılar. Bu bize şunu göstermiştirki doğru bir yoldayız..

İnanıyorumki, sabırla vereceğimiz kararlı bir mücadele ile temelinde rant yatan bu seviyesiz, çirkin, oportünist, ve karalamaya dayalı çirkef siyasi anlayışa hep birlikte son vereceğiz. Şundan emin olunuz ki Adalet Partisi olarak her zaman vatandaş odaklı dürüst, şeffaf bir siyaset yapacağız ve bundan da asla taviz vermeyeceğiz. 

Sizlerden hasseten ricam ülkesini ve milletini severek; makam değil vatan aşkı ile siyaset yapan bizlere sonuna kadar destek olmanızdır. Çünkü bizler birbirimize rantın değil halkın partisi olma sözü vererek yola çıktık. Siyaset uzun soluklu bir iştir ve bu işin peşini asla bırakmayacağız. Allah bu mücadelede bizi sizlere ve evlatlarımıza mahçup etmesin"

Adalet Partisi Vecdet öz Cumhurbaşkanı adayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Togar
Başkan Togar"Yüreğimde sadece Tekkeköy Sevgisi var"
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi
Karadeniz PERDER’de Osman Kalafat güven tazeledi