izmit escort
Advert
Advert

Plaj Voleybolu Dünya Turu Samsun'da başladı Plaj Voleybolu Dünya Turu Samsun'da başladı. 29 Temmuz'a kadar devam edecek turnuvada maçlar İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nun karşısındaki plaj voleybolu alanında oynanacak.

Advert

Plaj Voleybolu Dünya Turu Samsun'da başladı. 10 bin dolar ödüllü turnuva 26-29 Temmuz tarihleri arasında İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu’nun karşısındaki plaj voleybolu alanında devam edecek. Turnuvada 19 ülkeden 60 takım ve 126 sporcu şampiyonluk için mücadele ediyor.  Turnuva hakkında bilgi veren Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor Yönetim Kurulu Üyesi Armağan Yıldız, “Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak Türkiye Voleybol Federasyonu ile birlikte Plaj Voleybolu Dünya Turu düzenledik. Turnuva bugün başladı. 29 Temmuz’da sona erecek. 19 ülkeden 126 sporcu burada ter döküyor. Daha önce de Samsun’da plaj voleybolu turnuvaları düzenlemiştik. Dünya turu kapsamındaki turnuvayı ise ilk defa düzenliyoruz. Yani dünya turunun tek yıldızlı turnuvası Samsun’da yapılıyor. Bu turnuvaya ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Vatandaşlara zevkli maçlar izletmeyi hedefliyoruz. Kadınlar ve erkekler olarak 2 kategoride ülke sporcuları yarışıyor. Dereceye giren sporculara madalya, tanıtım kupası ve para ödülü verilecek. Para ödülü 10 bin Dolar belirlendi. 10 bin Dolar, federasyon tarafından dereceye giren sporculara kategorilerine göre dağıtılacak” dedi. 

 

Plaj Voleybolu Dünya Şampiyonası Samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri