izmit escort
Advert
Advert

Cam film yasağında sıcak gelişmeler birbirini izliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı sonrası İçişleri Bakanlığı harekete geçti. Cam filmi yasağında ara çözüm kapıda.Cam filmi yasağında yeni gelişme! Konuşulan formül

Advert

Araçlara cam filmi yasağı tartışmaları gündemdeki yerini koruyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bakanlıklara "düzeltin" talimatı sonrası İçişleri Bakanlığı, yeni formül üzerinde çalışıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının geçen yıl Ekim ayında cam filmi yasağının kaldırılması için adım atmıştı. Cam filmi tartışmasında şimdi gözler İçişleri Bakanlığı'nda.

Bu adımın ardından yasak daha resmen kalkmadan milyonlarca araç cam filmi kaplatmış, trafik polisleri ceza kesmez olmuştu.

Ancak İçişleri Bakanlığı, cam filmi yasağının kaldırılmasına itiraz etmiş ve kalkmaması gerektiğini savunmuştu.

Bunun üzerine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 'can güvenliği' söz konusu olunca yasağın sürmesi yönünde yönetmelik değişikliğine gitmişti.

HAFİF DERECELİ OLABİLİR
Hürriyet'in haberine göre göre İçişleri Bakanlığı'nın görüşleri doğrultusunda konu yeniden ele alınacak. İçişleri Bakanlığı, cam filminde çok koyu camlar yerine sadece güneşi kesmeye yönelik hafif dereceli renkli camı uygun görürse Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ilgili yönetmelikte buna göre bir değişiklik yapacak.

Kaynak:İnternet Haber

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Araçların İmal, Tadil ve Montajı (AİTM) Hakkında Yönetmelikle bu yasağı sürdürüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cam filmi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri