izmit escort
Advert
Advert

Şoku atlattılar hemen oraya koştular! Kedicikler bakın ne istedi

Advert

 

Adnan Oktar soruşturması kapsamında tutuklanan ve kamuoyunda 'Kedicik' olarak adlandırılan tutuklular, cezaevinde geçen 20 günün ardından ilk şoku atlattıktan sonra bazıları bakım yaptırmak için cezaevindeki kuaförün yolunu tuttu.

Şoku atlattılar hemen oraya koştular! Kedicikler bakın ne istedi

Adnan Oktar grubuna yönelik operasyon sürerken şikayetçi ve itirafçı sayısının 100’e yaklaştığı öğrenildi. Sosyal medya üzerinden şikayetçi ve itirafçıları sindirmek için kara propaganda yaparak suç işlemeye devam eden grup üyeleri hakkında başlatılan soruşturma ise tüm hızıyla sürüyor. Başta Adnan Oktar’ın sağ kolu Tarkan Yavaş olmak üzere grubun firari 53 üyesi hakkında ise geniş çaplı araştırmalar devam ediyor.

 

TUTKLANMASINA KARAR VERİLDİ: İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Adnan Oktar'ın "suç işlemek amacıyla örgüt kurma", "çocuğun cinsel istismarı", "nitelikli cinsel saldırı", "şantaj", "mal varlığı değerlerini yurt dışına çıkarma" ve "cebir, şiddet ve tehdit kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma" gibi suçlardan tutuklanmasına karar verilmişti.

Kedicikler cezaevi Adnan Oktar Kuaför Ne istediler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri