izmit escort
Advert
Advert

TÜMÜ Togar, Halk Günlerine Yeni Bakış Açısı Kazandırdı Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar ile birlikte parti binasında vatandaşların taleplerine kulak verdi.

Advert

 Her hafta haftanın ilk iş gününde Tekkeköy Belediyesi çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerine yeni bir boyut kazandıran Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ilçe başkanı ile birlikte AK Parti Tekkeköy İlçe binasında halkın taleplerini dinlemeye başladı.

Halk Günleri 
Halk günlerine yeni bir bakış açısı kazandırdıklarına dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Göreve geldiğimiz ilk gün uygulamaya koyduğumuz halk günlerimiz her haftanın ilk iş günü olan pazartesi günleri aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımız tüm taleplerini ve şikayetlerini bizlere ilettikleri halk günlerimize yeni bir ekleme yaptık. Bundan sonraki süreçte ilçe başkanlığımızda ilçe başkanımız Hayri Ağırlar ile birlikte belirli aralıklarla halk günleri düzenlemeye başladık” dedi.

Bizler İlçemize Hizmet İçin Varız
Halkın taleplerini her zaman her yerde dinlemeye dikkat ettiklerini söyleyen Başkan Togar, “Bundan sonra belirli aralıklarla özellikle ilçemizin en yoğun günü olan pazartesi günleri ilçe binamızda da halk günleri düzenleyeceğiz. Biz büyük bir aileyiz. Partimiz ve ilçe başkanımız ile her zaman omuz omuza koordineli bir şekilde hareket etmekteyiz. Bundan sonraki süreçte de artık belediyemizin dışında ilçe başkanlığımızda da halk günleri düzenleyeceğiz. Bu gün ilk başlangıcımızı yaptık. Biz halkımızın hizmetkarıyız. Halkımız bizi nerede bulmak nerede görmek isterse bizler orada olacağız. Hepimizin ortak gayesi ilçemize halkımıza daha iyi hizmet verebilmektir. Bizlerde Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği yolda Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, İl Başkanlığımız, ilçe Başkanlığımız ile büyük bir aile olarak ülkemizi 2023, 2053, 2071 hedeflerimize taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Togar Halk Günleri Tekkeköy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri