ADNAN Oktar dün gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolüne götürülürken polislerin kafasına bastırması dikkat çekmişti. Polisin o hareketinin anlamını uzmanlar açıkladı... Kediciklere ve Adnan Oktar dahil tüm erkeklere zührevi hastalık taraması yapıldı...

Dün sabah erken saatlerde başlayan 'Adnan Oktar Örgütü' operasyonu Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşerken, operasyonla ilgili çok dikkat çeken ayrıntılar vardı. En dikkat çeken ayrıntı ise polisin Adnan Hoca'yı sağlık kontrolüne götürürken ve arabaya bindirirken kafasına bastırması oldu. Literatürde bunun bir anlamı vardı. Polis kafasına bastığı Adnan Hoca'ya ne mesaj verdi?

LİSTEDEKİLERİN 106'SI KEDİCİK... Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen operasyonda, Adnan Oktar, Oktar Babuna ve “Başkedicik” Didem Ürer’in de arasında bulunduğu 172 kişi gözaltına alındı. 63 kişi aranıyor. Hakkında gözaltı kararı verilen 235 kişiden 106'sının 'kedicik' olarak bilinen kadınlar olduğu öğrenildi.

'Kız Kardeşler' seks kölesi yapılıyor! İşte Adnan Hoca'nın örgüt şeması...

 DEVLET 'GÜÇ BENDE' DEDİ...Operasyonda en dikkat çeken detayların başında Adnan Oktar’ın araca bindirildiği sırada polis tarafından kafasına bastırılması oldu. Uzmanlar, Oktar’ın kafasına bastırılmasıyla, polisin, “gücün kimde olduğunu ilan etmesi” ve “güç devlette” mesajı verdiğini söyledi. 

KEDİCİKLERE AIDS VE ZÜHREVİ HASTALIK TARAMASI...Kamuoyunda kedicikler olarak adlandırılan Oktar’ın kadın müritlerine zührevi hastalık taraması yapıldı. Adnan Oktar dahil erkek müritlerin tamamından da zührevi hastalık taraması yapmak için kan alındı. İnternet Haber

İnternet Haber

Adnan Oktar Gözaltı Polis Kedicik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demir'den 23 Nisan mesajı: Mirasımız, büyük ve güçlü Türkiye
Demir'den 23 Nisan mesajı: Mirasımız, büyük ve güçlü Türkiye
Ekrem İmamoğlu'nun belediye çalışanlarına yemek menüsü talimatı
Ekrem İmamoğlu'nun belediye çalışanlarına yemek menüsü talimatı