Ve aşk bombası patladı! İşte Fikret Orman'ın yeni sevgilisi Kısa bir süre önce adı Fikret Orman’la anılan eski Türkiye güzeli 44 yaşındaki Özlem Kaymaz, önceki gün dedikoduları doğruladı! Özlem Kaymaz, Beşiktaş Başkanı’nın Bodrum Gündoğan’daki otelinden ‘huzur’ paylaşımı yaptı. Twitter Facebook Google Plus Gönder 122 Ve aşk bombası patladı! İşte Fikret Orman'ın yeni sevgilisi ÖNCE GÖCEK'TE MAVİ TUR: Orman'ın lüks yatıyla mavi tura çıkan Kaymaz'a Hollandalı eski eşinden olan çocukları da eşlik etti. Çıktıkları mavi turda fotoğraf paylaşmaktan kaçınan ikiliden Kaymaz, daha sonra Fikret Orman'ın Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Bodrum Beach Resort'ta arka arkaya paylaşım yaptı. Deniz kenarından ve otel odasından paylaşım yapıp altına 'huzur' yazan 44 yaşındaki eski mankenin bu hamlesi de Beşiktaş Başkanı Orman'la çıkan aşk dedikodularını doğrular gibiydi. Twitter Facebook Google Plus Gönder 222 Ve aşk bombası patladı! İşte Fikret Orman'ın yeni sevgilisi ESKİ AŞKINI DA AĞIRLAMIŞTI: Geçtiğimiz yaz aylarında da kısa süre birlikte olduğu Azeri model Ula Alex'i Bodrum'daki lüks otelinde birkaç hafta ağırlayan Fikret Orman'ın Özlem Kaymaz'la beraberliğini de gözlerden uzak yaşamak için Gündoğan'daki otelini tercih etmesi akıllara Bülent Serttaş'ın "Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim" şarkısını getirdi.. Twitter Facebook Google Plus Gönder 322 Ve aşk bombası patladı! İşte Fikret Orman'ın yeni sevgilisi MİSAFİRPERVER BAŞKAN: Orman, geçtiğimiz yıl da Azeri model Ula Alex'e Bodrum'daki lüks otelinde geceliği ortalama 2 bin liralık süit oda tahsis etmişti. Çapkın yönetici, aşkına kredi kartını da verip bonkörlüğünü konuşturmuştu..

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanlığı'nın yanı sıra hızlı aşk hayatıyla adından söz ettiren Fikret Orman'ın adı geçtiğimiz gün Özlem Kaymaz'la anılmıştı. 1992 Türkiye Güzeli Kaymaz'ı ilk olarak Vodafone Park'taki locasında ağırladığı konuşulan ünlü yönetici, iddiaya göre geçtiğimiz gün de eski mankeni Göcek'te tatile çıkardı. Özlem Kaymaz, Beşiktaş Başkanı’nın Bodrum Gündoğan’daki otelinden ‘huzur’ paylaşımı yaptı. Son olarak avukat Aylin Surkultay'la aşk yaşayan Orman, şu sıralar Kaymaz'la birlikte

ÖNCE GÖCEK'TE MAVİ TUR: Orman'ın lüks yatıyla mavi tura çıkan Kaymaz'a Hollandalı eski eşinden olan çocukları da eşlik etti. Çıktıkları mavi turda fotoğraf paylaşmaktan kaçınan ikiliden Kaymaz, daha sonra Fikret Orman'ın Bodrum Gündoğan'daki oteli Cape Bodrum Beach Resort'ta arka arkaya paylaşım yaptı. Deniz kenarından ve otel odasından paylaşım yapıp altına 'huzur' yazan 44 yaşındaki eski mankenin bu hamlesi de Beşiktaş Başkanı Orman'la çıkan aşk dedikodularını doğrular gibiydi.

Ve aşk bombası patladı! İşte Fikret Orman'ın yeni sevgilisi

ESKİ AŞKINI DA AĞIRLAMIŞTI: Geçtiğimiz yaz aylarında da kısa süre birlikte olduğu Azeri model Ula Alex'i Bodrum'daki lüks otelinde birkaç hafta ağırlayan Fikret Orman'ın Özlem Kaymaz'la beraberliğini de gözlerden uzak yaşamak için Gündoğan'daki otelini tercih etmesi akıllara Bülent Serttaş'ın "Aşk Bodrum'da yaşanıyor güzelim" şarkısını getirdi..

MİSAFİRPERVER BAŞKAN: Orman, geçtiğimiz yıl da Azeri model Ula Alex'e Bodrum'daki lüks otelinde geceliği ortalama 2 bin liralık süit oda tahsis etmişti. Çapkın yönetici, aşkına kredi kartını da verip bonkörlüğünü konuşturmuştu..

İnternet Haber

Fikret orman Özlem kaymaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Demir'den 23 Nisan mesajı: Mirasımız, büyük ve güçlü Türkiye
Demir'den 23 Nisan mesajı: Mirasımız, büyük ve güçlü Türkiye
Ekrem İmamoğlu'nun belediye çalışanlarına yemek menüsü talimatı
Ekrem İmamoğlu'nun belediye çalışanlarına yemek menüsü talimatı