Advert

CUMHUR İTTİFAKI ÇIKAR İTTİFAKI DEĞİLDİR MHP Samsun Cumhuriyet Meydanı Seçmen İletişim Merkezi'nin açılışı yapıldı. Mehter Takımı'nın marşları ile yapılan açılışa; MHP Grup Başkanvekili ve MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta da katıldı. Yoğun ilgi gösterilen açılışta MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP Samsun Milletvekili adaylarını sahneye davet ederek tanıttı.

MHP Samsun Cumhuriyet Meydanı Seçmen İletişim Merkezi’nin açılışı yapıldı. Mehter Takımı’nın marşları ile yapılan açılışa; MHP Grup Başkanvekili ve MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta da katıldı. Yoğun ilgi gösterilen açılışta MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP Samsun Milletvekili adaylarını sahneye davet ederek tanıttı.

Açılıştan önce bir konuşma yapan MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, “Erken seçim kararı alındıktan sonra yüzde 50 artı 1 ahlaki ittifakları gerektiriyor dedik. 15 Temmuz, Yenikapı, daha sonra 16 Nisan’da oluşan ruhun bir devamı olarak; MHP ve AK Parti arasında Cumhur İttifakı oluşturulmuştur” dedi

USTA TÜRKİYE SAĞLIK SENDİKASI SAMSUN ŞUBESİ’NDE

Seçim Koordinasyon Merkezi açılışının ardından Türk Sağlık SEN Samsun Şubesi’ni ziyaret eden Usta; Sağlık personellerinin istek ve şikayetlerini dinleyip, şikayetlerini meclise taşıyacağının sözünü verdi. Usta “Sağlık olmazsa olmaz, siz sağlık personellerinin rahat bir ortamda, uygun şartlarda çalışması için sürekli sağlık emekçilerini meclis konuşmalarımda dile getiriyorum, getirmeye de devam edeceğim” dedi.

 

 

ÇIKAR İTTİFAKI DEĞİL!

İftar programı için ladik İlçesinin Ahmetsaray Mahallesi’ne konuk olan Usta, iftara katılanlara 24 Haziran seçimleri hakkında bilgi verdi. Cumhur ittifakının gerekçelerini ve Türkiye’ye neler kazandıracağını Ladiklilere anlatan  Usta; “Cumhur ittifakı milli bekayı esas almaktadır. Bu ittifak bir seçimlik çıkar ittifakı değildir.” dedi

Teravih namazını Ladik ilçesinin Toptepe Mahallesi’nde kılan Usta, namaz sonrası cami cemaati ile çay sohbeti gerçekleştirdi. Usta; Kapı kapı, mahalle mahalle gezip sıkılmadık el bırakmayacağını söyledi.

Cumhur İttifakı Erhan Usta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!