Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli? 1907 Fenerbahçe Derneği'nin başkanlık görevinden istifa ederek Fenerbahçe Başkan adaylığını açıklayan ve dünkü seçimlerde Aziz Yıldırım'a karşı ezici bir çoğunlukla başkan seçilen iş adamı Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

Fenerbahçe'nin yeni başkanı iş adamı Ali Koç Nevbahar Demirağ ile evli. Herkes Ali Koç'un gönlünü çalan Nevbahar Demirağ'ı merak ediyor. Peki kimdir bu Nevbahar Demirağ aslen nereli?

Bundan tam 13 yıl önce Ali Koç, çocukluk arkadaşı olan Nevbahar Demirağ dünyaevine girdi. Herkes o zaman Ali Koç'un kalbini çalan kadının kim olduğunu merak ederken şimdi çiftin 3 çocuğu bulunuyor. Gelin hep birlikte herkesin merak ettiği hayata bakalım

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ile Çiğdem Simavi’nin küçük oğlu, Koç Holding Bilgi Grubu Başkanı Ali Koç, tartışmasız Türkiye’nin en gözde bekarıydı. Gösterişten uzak bir yaşam süren Ali Bey gece hayatından, eğlenceden oldum olası uzak durdu.

 

 
Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

NEVBAHAR DEMİRAĞ KOÇ KİMDİR? 43 yaşındaki Nevbahar Demirağ’ın annesi 1970 yılının Türkiye Güzellik Kraliçesi Afet Tuğbay, babası AND Film’in patronu Turgut Demirağ. Nevbahar Demirağ ilkokuldan üniversiteye kadar, tüm eğitimini Amerika’da yaptı.

  •  
Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

RESİM SERGİLERİNİ KAÇIRMIYOR: Üniversiteyi bitirdikten sonra da Türkiye’ye dönmeyip, Los Angeles’ta yaşamına devam etti. Nevbahar Koç, sanatın her türüyle yakından ilgilenen bir isim. Özellikle önemli resim sergilerini kaçırmıyor.

Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

TENİS OYNAMAYI VE YÜRÜYÜŞ YAPMAYI SEVİYOR: KÜSAV’ın (Kültür Sanat Varlıklarını Koruma ve Tanıtma Vakfı) başkanı olan kayınvalidesi Çiğdem Simavi’nin açtığı sergilerin de gediklisi. Spora büyük ilgisi olan Nevbahar Demirağ Koç, tenis oynamayı, yüzmeyi ve uzun yürüyüşler yapmayı çok seviyor.

 
Ali Koç'un eşi Nevbahar Demirağ kimdir aslen nereli?

SANATÇI MELİKE DEMİRAĞ'IN KARDEŞİ: Nevbahar Koç ile ünlü şarkıcı Melike Demirağ'ın üvey kardeşler. Melike Demirağ da caz sanatçısı Rüçhan Çamay ile film yapımcısı Turgut Demirağ'ın kızı. Üsküdar Türk Kız Koleji'ni bitirdi.

Kaynak: İnternet Haber

Ali Koç eşi Nevbahar Demirbağ kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
İmamoğlu
İmamoğlu"Her Zaman Cemil Deveci'nin Yanındayız"