Advert

One More Antalya Lake Rıver Side Hotel’de yapılan iş ortakları toplantısı ilginç sahnelere ev sahipliği yaptı. İş ortaklarına Mercedes araç, bilgisayar ve çek armağan etti.

Dünyanın en büyük Network Marketing firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen OneMore International firması üç adet Mercedes-Benz CLA 180d AMG araçlarını ve hediye çeklerini, diz üstü bilgisayarları iş ortaklarına teslim etti. Antalya’da yapılan toplantıya 360 iş ortağı katıldı.

Hollanda ,Almanya ve Kuzey Kıbrıs’tan gelen katılımcılar toplantıya renk kattılar.

Antalya (Fora Özel Haber)

One More Ceosu Mustafa Erdil ‘’Kurulduğu günden bugüne verdiği tüm sözleri tek tek yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Biz kazancımızı  iş ortaklarımızla paylaşım yapmanın zevkini  tadıyoruz. Çok çalışanla daha çok paylaşım yapmak istiyoruz. Bu süreçte  bizlerle birlikte olan tüm arkadaşlarımızla bir kartopu gibi büyümeye devam edeceğiz. Lütfen hep beraber hayal kuralım. Okyanuslara açılmış gibi hayal kurun. İlk toplantımızı hatırlarsanız 30 kişi ile yapmıştık. Bugün ise 360 kişi ile buradayız. Bir daha ki kampımız belki de 3000 kişi olacak. Biz ürünlerimize güveniyoruz. Ne mutlu ki bizlere sağlık problemi olan insanlara destek olabiliyoruz. İş ortaklarımızı refaha kavuşturmayı har zaman ilke edindik. Antalya’da bulunan kampımıza katılan iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum ”dedi.

Toplatıda  Sevcihan Saygılı Erdil (Yön.Kur.2 Başk) , Alper Volkan Karpuz (Operasyon Müd) ve Melih Reyhanoğlu konuşma yaptılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
_Çanakkale beka mücadelesi ile destanlaşan zaferdir
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!
Bakan Kurum açıkladı! Ev alanlara müjde!