izmit escort
Advert
Advert

AKP'li belediye yine ağaç katletti AKP’li Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın istimlâk ettiği arsasına karşılık piknik alanından yer verdi. Yer sahibi de, 60 yıl önce dikilen onlarca ağacı kesti.

Advert

 

YUSUF ZİYA YILMAZ VATANDAŞLARI DİKKATE ALMADI

 

AKP’li Büyükşehir Belediyesi, vatandaşın istimlâk ettiği arsasına karşılık piknik alanından yer verdi. Yer sahibi de, 60 yıl önce dikilen onlarca ağacı kesti. Eşeksırtında bidonlarla su taşıyarak ağaçları büyüttüklerini söyleyen mahalleli AKP’li belediyeye isyan etti.

AKP’li Samsun Büyükşehir Belediyesi, yol çalışması yapılacağı gerekçesiyle bir vatandaşın arsasını istimlâk etti. Belediye yaklaşık 5 yıl önce, istimlâk karşılığı mahallenin tek parkı olan Esentepe Mahallesi Piknik Parkı’nı vatandaşa verdi. Vatandaş da, dün itibariyle Piknik Parkı’nda bulunan onlarca ağacı kesti.

İşte o görüntüler: 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GÖRMEZDEN GELDİ

Mahalleli, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı şimdi AKP milletvekili olan Yusuf Ziya Yılmaz’a ulaşarak, kendileri için piknik parkının tek nefes alma alanı olduğunu, ağaçların kesilmesine gönüllerinin razı gelmediğini, vatandaşa başka bir yerden arsa verilmesi için başvuruda bulundu. AKP’li belediye mahallelinin başvurusunu dikkate almadı.

ATAKUM BELEDİYESİ DE DİKKATE ALMADI

Yine AKP’li Atakum İlçe Belediyesi, iki yıl önce ilçe genelinde revizyon (yenileme) gerçekleştirdi. Mahalleli, bu revizyonda, Piknik Alanı’nın da dikkate alınması için Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya başvuruda bulundu. Atakum Belediyesi de vatandaşların isteklerini dikkate almadı.

“ÇEVRECİ AKP’Lİ VEKİL ÇİĞDEM KARAASLAN DA BİR ŞEY YAPAMADI”

Ağaçların kesilmesine isyan eden bir mahalleli, “60 yıl önce eşeksırtında bidonlarla su taşıyarak bu ağaçları sulayıp bu hale getirdik. Yazık değil mi bunca ağaca? Bir ağaç kolay mı yetişiyor. Mahalleli, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’dan da bu konuda destek istemişti. İlgileneceği söylemiş. Ama maalesef bir şey yapılmadı” diye tepki gösterdi.

Bülent Karslıoğlu

Odatv.com

AK Parti Belediye ağaç Katliamı Yılmaz Samsun Atakum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım
Demirhan Elçin “Artvin’i mutlu ve yaşanılabilir kent yapmak için adayım"
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu
Erhan Usta, EYT'nin sesi oldu

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri