Kadir Gecesi resimli mesajları Kadir gecesi kutlama sözleri kısa-2018 Ellerin semaya kalkıp yüreklerin Allah'tan af dilediği bu bin aydan daha hayırlı gün için sevdiklerinize yollayacağınız Kadir Gecesi resimli mesajları ve Kadir Gecesi sözleri tebrikleri haberimizde.

Kadir Gecesi resimli mesajları Kadir gecesi kutlama sözleri kısa-2018

2018 Kadir Gecesi resimli mesajları ve Kadir Gecesi sözleri kısa-öz haberimizde. Meleklerin hayır ve bereket için yer yüzüne indiği, elllerin semaya kalkıp kulların gözyaşları içinde Allah'tan af dilediği bu günde Kadir Gecesi resimli mesajları, Kadir Gecesi kutlama sözleri ve hadisli Kadir Gecesi tebrikleri haberimizde.

Kadir Gecesi resimli mesajları Kadir gecesi kutlama sözleri kısa-2018

Allah'ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Kadir Gecesi'nde sevdiklerinizi, eşinizi dostunuzu unutmayın. Onlara resimli kadir gecesi mesajları yollayabilir hayır dualarında yerinizi alabilirisiniz. Bu faziletli geceye öze Kadir gecesi kısa ve öz kutlama . sözlerine göz atın.

Kadir Gecesi resimli mesajları Kadir gecesi kutlama sözleri kısa-2018

*Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Kadir gecesiniz hayırlı olsun! *Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak Kadir Geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

internet haber

Kadir gecesi resimleri kutlamaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
Piazza’da Rengarenk 19 Mayıs
İmamoğlu
İmamoğlu"Her Zaman Cemil Deveci'nin Yanındayız"